AutoasistvseOvinu.czAutoelektrikaTravelAsistE-motorsportVACHTA.CZ

Další pódium pro Tomáše Ouředníčka

(25.5. 2017)
Čtyři dílčí vítězství a pódium pro tým South Racing CE na RiverSide Baja
Posádka týmu South Racing CE, Tomáš Ouředníček a David Křípal, zakončila účast v maďarském závodě Riverside Baja, čtvrté kolo Mistrovství středoevropské zóny a druhém kole mistrovství Maďarska, čtyřmi dílčími vítězstvími a absolutně třetím místem v kategorii T1.1.
Riverside Baja se letos skládala z deseti rychlostních zkoušek, ze kterých byly čtyři zároveň součástí legendární klasické "Iseum Rally". Tratě, vedoucí západní částí Maďarska, servisní park i slavnostní start v hostujícím městě Szombathely přilákaly obrovské množství fanoušků a staly se tak nejlepší motivací pro všechny účastníky.
"Opět jsem se těšil na maďarské závody a setkání s přáteli po dlouhé době, ale abych řekl pravdu, nastavení Rangeru nebylo ideální pro tento typ tratí.
Zdejší terén si pamatuji úplně jinak, opravdu jsem nečekal takovou zablácenou a rozbitou katastrofu. V pátek jsme neměli na vybranou, než trochu snížit naši závodní rychlost, aby nám auto vydrželo i na sobotní etapy, které už měly rallyovou charakteristiku. Moc se nám líbily poslední čtyři rychlostky, což bylo také vidět na našich vítězných cílových výsledcích. Konec dobrý, všechno dobré!" usmívá se Tomáš Ouředníček v cíli.
 
 
"Byl to skvělý závod, přestože první den byly tratě opravdu těžké, a to s tunami bláta a spoustou děr. Poslední čtyři klasické rallyové testy byly fantastické, užívali jsme si rychlost a prvenství," dodává navigátor David Křípal.
 
V průběhu dvou dní posádka South Racing Central Europe najela 330 závodních kilometrů. 
FaceBook FaceBookGoogle GoogleJagg JaggLinkuj Linkuj
Provozovatel portálu: Jiří Vachta jiri@vachta.cz; mob: +420 739 229 447