AutoasistvseOvinu.czAutoelektrikaTravelAsistE-motorsportVACHTA.CZ

Hvězdná sestava na nedělní Dakar Setkání

(22.3. 2017)
Hvězdná sestava na MOGUL Dakar Setkání
Početný a pestrý je seznam dakarských závodníků, kteří se v neděli 26. března zúčastní největšího setkání v České republice.
V neděli 26. března se na Autodromu v Sosnové u České Lípy odehraje největší setkání dakarských závodníků v České republice. Uvidíme zde nejen skvělé závodníky v Čechách tolik populárních kamionů, ale také špičkové motocyklisty, čtyřkolkáře a závodníky s terénními vozy a bugy. Hvězdou MOGUL Dakar Setkání bude španělský závodník Xavier Pons, který patří ke špičce na Dakaru a má za sebou dlouhou kariéru soutěžního jezdce v mistrovství světa v rally WRC. Diváci uvidí silné české týmy, jako jsou Buggyra Racing,
 
Big Shock Racing, BARTH Racing, Bonver Dakar Project, South Racing, MRG Racing. Chybět nebudou motocyklisté Ondřej Klymčiw, Lukáš Kvapil a další. Moderní závodní speciály se divákům představí na atraktivní trati, kde nechybí množství skoků, a budou střídány historickými dakarskými kamiony Tatra a LIAZ a doprovodnou technikou. Diváci uvidí také špičkové okruhové kamiony na trati Autodromu v Sosnové i v divácky přístupném servisním zázemí.
 
Pauzy mezi exhibičními jízdami dakarských závodníků budou proloženy závodem těch nejlepších z MOGUL Driving Cupu – seriálu závodů soutěžních vozů na Autodromu v Sosnové. V rámci doprovodného programu diváci uvidí také drifterskou show a závody velkých dakarských RC modelů.
 
 
 
 
 
Program MOGUL Dakar Setkání začíná v neděli 26. března v 9:00 a finále je připraveno na 16:30. Nenechte si ujít tuto jedinečnou šanci vidět takové množství závodníků z Dakaru a Africa ECO Race na jednom místě, a hlavně jejich úžasnou techniku v pohybu na atraktivní trati. Vidět létat vzduchem desetitunový kamion, to stojí za to!
 
Děti do 12 let mají vstup zdarma a dospělí návštěvníci za celodenní program na Autodromu v Sosnové zaplatí 150,- Kč včetně vstupu do depa závodních strojů. Více informací najdete na www.autodrom.cz a facebooku Autodrom Sosnová.
FaceBook FaceBookGoogle GoogleJagg JaggLinkuj Linkuj
Provozovatel portálu: Jiří Vachta jiri@vachta.cz; mob: +420 739 229 447