AutoasistvseOvinu.czAutoelektrikaTravelAsistE-motorsportVACHTA.CZ

Tovární tým Praga Kart Racing významně posiluje

(17.11. 2011)
Praga Kart Racing získává další významné posily týmu
 
         O tři vynikající motokárové jezdce posiluje pro nadcházející sezonu tovární tým Praga Kart Racing. V nové posílené sestavě se Praga představí již tento měsíc na závodech SKUSA Supernationals v Las Vegas, na kterých v  průběhu celé 15ti leté tradice ještě nikdy nestartoval žádný česky tým.           

Jezdci Orion Racing Teamu Patrik Hájek, Martin Doubek a Marek Boris Machulda získali angažmá v továrním týmu Praga, a posunuli se tak do nejvyššího patra motokárového sportu. Hájek bude závodit společně se Sebastianem Lammersem v nejprestižnější kategorii KZ1, Machulda s Petrem Ptáčkem JR v mini 60, Doubek bude bojovat v kategorii KZ2.

Spolu s jezdci přichází do továrního týmu také Martin Slavík na pozici šéfa technického oddělení, kde se bude společně s Petrem Ulbertem, šéfem týmu, a Petrem Ptáčkem, majitelem, podílet na vedení továrního týmu.        

Na závodechSKUSA Supernationals, které v Nevadě proběhnou ve dnech 16. – 20. 11., bude Praga Kart Racing největším evropským týmem. Složení týmu pro závody je následující:
          Kategorie KZ: Bass Lammers, Patrik Hájek, Martin Doubek, Lucie Panáčková
          Kategorie G1: Petr Ulbert, Petr Ptáček
          Kategorie Mini Rok: Petr Ptáček JR, Marek Boris Machulda
 
 

 

Sandra Šándorová

Praga-Export s.r.o.
FaceBook FaceBookGoogle GoogleJagg JaggLinkuj Linkuj
Provozovatel portálu: Jiří Vachta jiri@vachta.cz; mob: +420 739 229 447