AutoasistvseOvinu.czAutoelektrikaTravelAsistE-motorsportVACHTA.CZ
8.6. 2016
TV reportáž z rakouského Red Bull Ringu
Ani na druhém dílu okruhového šampionátu FIA CEZ nechyběly kamery televizního štábu, který v malebném podhůří Alp připravoval záznam tohoto víkendu. Kdo z fanoušků pak neviděl reportáž na televizní stanici Sport 5, může se zcela snadno a kdykoliv podívat na internetu a to konkrétně zde :
6.3. 2016
Nabídka vytvoření článků pro závodníky i pořadatele.
Nabídka platí pro závodníky i závodnice jakýchkoliv motoristických disciplín a s jakoukoliv technikou, jakýchkoliv kategorií. Snad všichni totiž potřebují nějakou tu propagaci a s tou rádi před sezónou nebo v jejím průběhu rádi a profesionálně pomůžeme. Může se jednat o klasický článek nebo o rozhovor, který zveřejníme a který si pak dotyčný může zveřejnit i třeba svých internetových stránkách nebo na svém facebooku a podobně
15.4. 2014
Soutěž o vstupenky na Brno Grand prix revival 2014!
Začátkem července se na Masarykově okruhu v Brně uskuteční premiérově lahůdka pro fanoušky motoristického sportu. Bude se jednat se o závod nazvaný Brno Grand prix revival, přičemž o vstupenky zdarma na tuto skvělou akci si s MotorMIXem můžete právě nyní zasoutěžit. Je to jako obvykle jednoduché a stačí znát a zaslat nám správné odpovědi
7.4. 2014
Motormix Profisim setkání závodníků je minulostí
Do třetice se v minulých dnech konalo Motormix Profisim setkání závodníků z Brna i z Moravy, kterého se zúčastnila více než desítka automobilových i motocyklových závodníků. Akci v provozovně fy Profisim pak předcházela „generálka“ pro fotografy a spolupracovníky, či přátele MotorMIXu.
27.3. 2014
Motormix Profisim setkání závodníků 2014
Již dvakrát se konalo Motormix Profisim setkání závodníků z Brna i z Moravy, kterého se vloni zúčastnilo 15 automobilových i motocyklových závodníků. Další ročník akce se ukuteční již tento čtvrtek v podvečer, přičemž jezdci budou mít opět možnost setkat se s několika zástupci Motormixu, tedy známého internetového a televizního motoristického magazínu, ale také s několika dalšími novináři se zájmem o motoristický sport z dalších médií. Opět je pak čeká možnost „potrénovat“ si v pomalu končící zimní závodnické pauze na trenažérech.
22.2. 2014
Televizní magazín MotorMIX nemá olympijskou pauzu
Televizní MotorMIX již má letos čtvrtou premiéru, tedy čtvrtý díl. A zatímco některé jiné pořady měly nyní olympijskou pauzu, MotorMIX nadále „vyjíždí“ do vysílání bez podobného přerušení. Oba únorové díly se věnují Dakaru, ale také třeba okruhovým závodům, či připravovanému veletrhu Motosalon Brno 2014. Přinášíme obsah obou únorových dílů i pozvání k jejich zhlédnutí.
29.5. 2013
Televizní MotorMIX na závěr května 2013
Motoristická půlhodinka ke stažení ZDE. Fandové mohou v tomto dílu vidět reportáže ze závodů na okruzích a to na Hungaroringu a Red Bull Ringu, ale také rallyesprint Kopná a autokros z Nové Paky.
9.5. 2013
Nový díl TV MotorMIX : Loprais, Humpolec, okruhy i trucky
V novém dílu můžete vidět reportáž o přípravách a plánech Loprais týmu na nadcházející Dakar a také Silk Way rallye, když novinkou je spolupráce s truckerským týmem MKR technology. Nechybí ani reportáž z úvodního dílu autokrosového šampionátu v Humpolci , reportáž k zahájení okruhové sezóny 2013, či o přípravách premiérového podzimního veletrhu Eurotrans v Brně. Nejdelší pak je reportáž ze závodu ME trucků v Mostě 2012, kterou se MotoMIX vrací k této zajímavé a vydařené akci.
18.4. 2013
Expozice MotorMIXu se závodními speciály měla úspěch !!
„Expozice závodních speciálů se konala v moderním pavilonu F, kde našla kvalitní vystavovatelské prostory. K vidění zde bylo více než pět desítek závodních vozů a vše doplnilo i několik motocyklů a minimotocyklů. Po dva úvodní dny se pak v sousední části stejného pavilonu konala podobně zaměřená výstava Motorsport EXPO, zaměřená především na vybavení pro motoristický sport a pro závodníky. Také zde pak byla k vidění řada dalších závodních vozů a navíc od pátečního večera, kdy tento veletrh skončil, se expozice MotorMIXu rozrostla o několik dalších závodních strojů, jejichž majitelé využili možnosti ukázat svoji techniku po celou dobu veletrhu, včetně víkendu, kdy se logicky očekával největší nápor návštěvníků. A nikdo z těch, kteří zůstali, jistě ani na chvíli nelitoval !" podotýká Pavel Jelínek, pořadatel expozice a zároven šéfredaktor televizního motoristického magazínu MotorMIX a také jeho internetového stejnojmenného bratříčka - www.motormix.cz.
6.4. 2013
Pavilon F na Autosalonu v Brně ovládl nyní MotorMIX
11. ročník veletrhu Autosalon Brno 2013 má za sebou již úvodní dva dny, ale právě nyní jej čeká největší nápor. Tedy víkendový vrchol, kdy lze očekávat zcela největší nával. Odhad pátečních návštěv hovoří o řádově až 15 tisících návštěvníků nejen z Brna a Moravy, takže pavilony P a F byly po celý den slušně zaplněny obdivovateli nových, ale i třeba závodních aut. Výstavka závodních speciálů, organizovaná MotorMIXem, se pak od pátečního večera opět rozrostla a tak v pavilonu F nyní dominují "závoďaky", jejichž počet již přesáhl 50 kusů.
Provozovatel portálu: Jiří Vachta jiri@vachta.cz; mob: +420 739 229 447